• Разпродажба
  • Новинка
Нов модул радиоприемник SFP леярски производство E1mg-LHA съвместим 1.25 G 70-80km

Нов модул радиоприемник SFP леярски производство E1mg-LHA съвместим 1.25 G 70-80km

 
BGN 92.80

Налично
В магазина


Нов модул радиоприемник 1000 Base-ZX 80km SFP плавильни E1mg-LHA съвместим
100% съвместимост, тестване в добри условия гарантирано
Високо качество със сертификат CE&FCC, подмяна на 1 година и гаранция от 3 години.
Качество ранг на телекомуникациите,на конкурентна цена, само 10% -20% от първоначалните едни цени
Състоянието На Продукта
Ние предлагаме висококачествен модул радиоприемник SFP (mini-GBIC), който е 100% съвместим с оригиналните,може напълно да се доверите на вашия най-требовательному приложението LAN/WLAN, голосовому проект или разгръщане на мрежата, всички продукти имат гаранция 3 години и доживотна техническа поддръжка.
Доставка ние изпращаме всички продукти по целия свят безплатно чрез economy доставка. Всички вносни мита и данъци са отговорност на купувача. Стоки се изпращат потвърден адрес на клиента от понеделник до петък (събота и неделя и официалните празници са изключени) Моля, моля, проверете вашата адрес за доставка внимателно, преди пускането на поръчката. Ако искате да промените адрес, моля, свържете се с нас, в противен случай всяка информация за промяната може да бъде пренебрегнат след изпращане на
ЗАБЕЛЕЖКА :
Стока ще бъде изпратена от Хонг конг;
Времето за доставка варира от 3 до 25 работни дни :
САЩ / на основните европейски дестинации10~15 работни дни
Други страни15~25 работни дни
Спешно търсене, вид pls избира курьерский като DHL, UPS, Fedex и така нататък.
Поради ограниченията на обява ние не която качили много елементи.
Търговия на едро купувачи, моля свържете се с нас Преди да наддават! ! ! ! ! ! ! !
Гаранция и връщане ние предлагаме гаранция за подмяна на 1 година и гаранция за поддръжка за 3 години. Нашата гаранция не покрива неправилно използване, физическо увреждане, щети на водите, загуба или кражба. Всички покупки могат да бъдат върнати в срок от 14 дни от датата на закупуване за пълно връщане или замяна. Всички продукти трябва да бъдат в оригиналната им състояние. Стока повредени или липсващи компоненти не подлежат на връщане
Свържете се с нас надяваме се, че сте доволни от нашия продукт и обслужване и, на свой ред, наградите ни петзвезден рейтинг.


Характеристики на офертата

търговска марка:
EB-LINK
Номер На Модела:
E1MG-LHA
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
Пакет:
sfp
разстояние:
70-80км източно
Дължина на вълната:
1550 nm
Скорост На Пренос На Данни:
1.25 грама
тип кабел:
Однорежимный режим
съединител:
Duplex LCD дисплей
DDM/DOM:
Никаква Подкрепа
is_customized:
Yes

Клиентите също избират